Cazkolik.com
Radyo Cazkolik İnternet üzerinde cazkoliklerin
buluştuğu bir caz radyosudur
CazFM.com canlı yayınını dinliyorsunuz.
 
Türkiye'nin Caz Takvimi

Organic Expeditions Trio

Sanatçı: Önder Focan (g), Kaan Bıyıkoğlu (org), Ekin Cengizkan (d).
Mekan: Nardis Jazz Club, Rez: 0 212 244 6327 / 0 532 244 5778
Tarihi: 20 Eylül.2017
Saat: 21:30
Etkinlik Bilgisi : Önder Focan’ın hammond projesi 1997 yılında ABD`li orgcu Sam Yahel ve genç neslin en beğenilen ünlü davulcularından Bill Stewart ile “Beneath the Stars” adlı albümü Blue Note etiketiyle piyasaya çıkarmasıyla başlamıştı. Çok beğenilen albümden sonra proje zaman içinde ülkemizin önde gelen isimleri ve yurt dışından konuklarla devam etti. Proje Hollanda`da caz piyano eğitimi aldığı süre içinde hammond çalışan Kaan Bıyıkoğlu ve davulda Ekin Cengizkan ile birlikte yoluna devam ediyor. Giriş 40 TL., Öğrenci: 25 TL.


Performans: Zinnure Türe/Proje Difüzyon-Sarı Güzergah

Mekan: Bomontiada, Tarihi Bomonti Fabrikası, Bomonti, Şişli
Tarihi: 20 Eylül.2017
Saat: 17:30
Etkinlik Bilgisi : Bomonti`de bir audio-walk şeklinde tasarlanan Sarı Güzergah performansı ile seyirci semti tüm duyularıyla keşfedebilecekleri bir yolculuğa çıkacak. Yönetmen Zinnure Türe`nin önderliğinde gerçekleşecek performansta, mimarisi ve çok kültürlü yapısı sayesinde günümüze kadar çeşitli kültürel ve fiziksel "değişim/dönüşüm"ün odaklarından biri olan Bomonti`de bir yandan mahallenin sesi takip edilirken, gittikçe fluya düşen bir manzara eşliğinde yepyeni bir hikayenin ortaya çıkışına tanıklık edilecek. Performans 20 - 23 Eylül tarihleri arasında her gün saat 17.30`da bomontiada Alt önünden hareketle başlayacak. Tur için biletler Mobilet üzerinden satın alınabiliyor.


Kerem Görsev Quartet

Sanatçı: Kerem Görsev (p), Engin Recepoğulları (ts), Kağan Yıldız (b), Ferit Odman (d)
Mekan: Bergama Belediyesi Kültür Merkezi, Bergama, İzmir
Tarihi: 20 Eylül.2017
Saat: 20:30
Etkinlik Bilgisi : Kerem Görsev dörtlüsü bu akşam Bergamalı cazseverlerle buluşacak.


Otello

Mekan: Zorlu Center / Stüdyo Sahnesi, Zincirlikuyu
Tarihi: 20 Eylül.2017
Saat: 19:00
Etkinlik Bilgisi : Zorlu PSM, yeni sezonda da dünyaca ünlü opera ve balelerin yer aldığı Royal Opera House’un prodüksiyonlarını, özel gösterimlerle seyircisiyle buluşturmaya devam diyor. 20 Eylül’de İtalyan besteci Giuseppe Verdi`nin bestelediği klasik opera eseri Otello, Prof. Dr. Yekta Kara`nın keyifli sunumu ardından Zorlu PSM Studio ekranında gösterilecek. 15. yüzyılda geçen hikaye, Venedik Cumhuriyeti`nin adaya yeni vali olarak atadığı Otello`nun, karısı Desdemona ve Cassio ile arasında geçen kıskançlık, öfke ve aşkla örülü hikayesini anlatıyor... Başrolde Jonas Kauffmann var! Yaşayan en iyi tenorlardan biri kabul edilen ve müzik otoriteleri tarafından gelmiş geçmiş en güzel sesler arasında anılan Jonas Kaufmann, Otello’da sergilediği performansıyla da büyük beğeni topladı. Bilet fiyatı: Tam: 40 TL, Öğrenci: 20 TL.


Şenay Lambaoğlu Quartet

Sanatçı: Şenay Lambaoğlu Quartet
Mekan: Ops Passage, Karaköy
Tarihi: 20 Eylül.2017
Saat: 20:30
Web Adresi: http://www.opspassage.com
Etkinlik Bilgisi : Şenay Lambaoğlu`na piyanoda Tolga Bedir, kontrbasta Matthew Hall, davulda Deniz Dündar eşlik edecekler.


 
Tunçel Gülsoy ile "Evde Çalamadıklarım"
 

NTV Radyo’da ki programım "Evde Çalamadıklarım"da bu hafta son kez birlikteyiz...Konuğum Uğural Gafuroğlu...

 5225 defa okundu. Yorum Ekle      Yorumları Oku  Önceki   |   Sonraki  

Sevgili müzik dostlarım,
 
"Evde Çalamadıklarım" 7 yıldan beri süren yolculuğunun sonuna geldi, bu hafta sonu Cumartesi günü en son program olan 367. programı yayınladıktan sonra program bitmiş olacak.
 
Bu güzel yolculukta bana sesleriyle, duygu ve düşünceleriyle eşlik eden tüm konuklarıma yürekten teşekkür ediyorum. Benim sayabildiğime göre 190 değişik insan bu programa bazen bir defadan fazla olmak kaydıyla konuk olmuş. Dile kolay!
 
Murat Ermert, Sıtkı Sırtanadolu, Barbaros Devecioğlu, AUDIOFACT (Mehmet Ali Sanlıkol ve Onur Türkmen), Mehmet Okonşar, Pelin Opçin, Önder Focan, DEKKO (İhsan Topaloğlu ve Pınar Ayata), Aycan Teztel, Pınar Tamar, İstanbul Saksofon Quartet, BAGHDAD AVENUE (Alper Aslan ve Burak Babacan), Akın Öngör, Neşet Topaloğlu, Mustafa Kıran, Sedat Küçükay, Ayşegül Aydın, Cengiz Baysal, Emine Begüm Gülsoy, Aşkın Arsunan, Arman Manukyan, Serhan Bali, Sedef Kabaş, Selim Benba, Hakan Behlil, İbrahim Betil, Engin Gençer, Özlem Oktar Varoğlu, Aydın Büke, Selim Badur, Erman Yerdelen, İlyas Mirzaev, Sami Caner, Ayça Gülsoy, Adnan Arduman, Kerem Görsev, Mehmet Habbap, Meral Güneyman, Salim Zaimoğlu, Gülüş Gülcügil, Korkmaz İlkorur, Burçin Büke, Sedef Erçetin, Cemal Ünlü, Sinan Solaklar, Merih Akoğul, Alp Doğuoğlu, Deniz Gürsoy, Ahmet Gülbay, Güzin Yalın, Mehmet Uluğ, Bülent Bora, Mehmet Altan, Salim Zaimoğlu, Okan Meriç, Şebnem Şenyener, İzel Rozental, Amil Kunt, Yahya Dai, Şenova Ülker, Okay Temiz, Lloyd Cheelsolm, Aydan Cheelsom, David Arnett, Ahmet Erözenci, Kaya Özkuş, Kemal Tümer, Serra Titiz, Altan Kolbay, Murat Beşer, Özlem Köseoğlu, Afşin Akın, A CAPELLA BOĞAZİÇİ (Seren Akyoldaş ve Recep Gül), Faruk Eczacıbaşı, Yeşim Gür, Walter Douglas, Reah Öztunalı, Zühal Focan, Kerem Görsev, Selen Gülün, Ayşe Tütüncü, Sumru Ağıryürüyen, Can Kozlu, Muat Coşkun, Fuat Akdağ, Tuna Ötenel, Maria Rita Epik, Şükrü Yarcan, Donovan Mixon, Cem Nasuhoğlu, Recep Pehlivanlar, Can Özgün, Özer Yelçe, Kamil Özler, Yeşim Gürer, Umut Uğur, Ahmet Yeşiltepe, Kazım İnal, Emin Fındıkoğlu, Fatih Erdoğan, Viktor Bensusan, Ramik Halife, Gülden Gökşen, FENOMEN( İsmail Soyberk ve Mert Topel), Eray Aytimur, İrem Uluç, Rüya Taner, Kiraz Kurdaş, Malik Doğan, Harun İzer, Orhan Osman, Ferit Odman, Sermed Tezer, Oğuz Büyükberber, Sema Moritz, Burcu Öztürk, Arman Manukyan, Mesut Razbonyalı, Vedat Eşkinat, Carole Hakko, Ayhan Sicimoğlu, Seda Binbaşgil, İmge Özbek, Cengiz Baysal, Çela Yuna, Fuat Yalçın, Erden Eruç, Anjelika Akbar, Yinon Muallem, Yavuz Akyazıcı, Saadet Şen, Acar Baltaş, SPIN (Selim Benba ve Sıtkı Sırtanadolu), Devrim Dikkaya, Lizet Frayman, Ömer Göksel, Berti Erbeş, Robert Schild, Gülsün Zeytinoğlu, Nilüfer Verdi, Hakan Çimenot, Deniz Akıncılar, Fahir Atakoğlu, Ahu Ünalp, Merih Akoğul, Volkan Hürsever, Funda Sezer, Gücüm Sezer, Darius Brubeck, Evrim Yapıcılar, Ömer Burhanoğlu, Jülide Özçelik, Metin Karabağ, Raşit Çavaş, Sami Bugay, Renan Koen, Cihat Aşkın, Ahmet Aykaç, Bengi Ünsal, Zeynep Balcı, Dilara Koçak, Nakiye Boyacıgiller, Süha Kurultay, Dilek Aydın, Servisimin Cömert, Lia Embil, Evin Embil, Onur Aymergen, Ateş Tezer, Derya Bigalı, Turgut Bozkurt, Atilla Aşkar, Meriç Soylu, Ahmet Kadri Rizeli, Neslihan Engin, Zeynep Fırat, Esra Aksüyek, Sami Bugay, GENÇ CAZ (Gözde Efe ve Saygın Mehmet Çağlar), Faruk Pekin, Dost Can Deniz, Candan Fetvacı, Edis Embil, Yasemin Esen, Tülay Güngen, Carolina Shout, Lütfiye Eroğlu, Bengi Vargül, Tayfun Bayazıt, Meri İzrail, Uğural Gafuroğlu...
 
“Evde Çalamadıklarım” insan sevgisi üzerine yapılmış ve hiçbir maddi karşılığı olmayan bir program idi. Manevi karşılığını ise sözlerle ifade etmek mümkün değil, kendimi dünyanın en zengin insanı olarak hissediyorum.
Her güzel şey gibi onun da bir gün biteceği gün gelecekti, ancak beklediğimden daha çabuk geldi.

Veda etmek zor ancak her son yeni bir başlangıçtır, bakalım yolculuk bundan sonra bizi nerelere götürecek?
 
Bu programın yapılmasında maddi ve manevi desteğini esirgemiyen tüm NTV Radyo ailesine çok teşekkür ediyorum.
 
Son program konuğum benim gibi bir Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan sevgili arkadaşım Uğural Gafuroğlu olacak ve onunla kendi yaşamının dümenini ele alabilmek üzerine bir sohbet açacağız:
 
1- Carol Sloane & Clark Terry / CD: The Songs Ella and Louis Sang
The stars fell on Alabama
2- David Sanborn / CD: Closer / Smile
3- Michel Camilo / CD: Sprit of Moment / Just Now
4- Norma Winston / CD: Somewhere Called Home / Tea for Two
(Bana bu radyo programları için en büyük desteği veren sevgili eşim Ayça için)
5- Stan Kenton / CD: The Stage Door Swings / Everytime We Say Goodbye
6- Jacques Loussier / CD: Plays Bach, The 50.th Anniversary Recording
Choral No 1
 
Bu program 25 Temmuz Cumartesi günü saat 14.10 den itibaren dinleyebilirsiniz.


 
Yedi yıl boyunca bu 190 kişiden ne öğrendiğime gelince:

Öğrenmenin sonu yok, her insan evrenin küçük bir parçası ve evrendeki her gerçek onda da var, bakmak yerine görmeyi öğrenirseniz sonsuza kadar öğrenmek mümkün, öğrenmeye devam edeceğim.


 
Sevgiyle kalın, Hepinize güzellikler ve müzik dolu bir yaşam diliyorum.
 
Tunçel Gülsoy
24 Temmuz 2009, Cuma

Paylaş
Bu bölümde yayınlanmış önceki yazılar
» İstanbul Caz Festivali`nin yaşam boyu başarı ödülü verdiği 85 yaşındaki armonika ustası Hasan Kocamaz ile Tunçel Gülsoy konuştu. » Bayram sonrası yeni programını yayına giren Tunçel Gülsoy popüler gündemden notlarını da ekliyor... » Tunçel Gülsoy bu hafta programında Cumhuriyet Bayramı`nı özel bir konuğuyla; Sayın özcan Amaret`in konukluğuyla kutluyor. » Haftanın yeni konuğu ve haftanın ülke gündemi Tunçel Gülsoy`un ilgi alanından okuruna yansıyor... » Bu hafta Türk cazının duayen ismi Muvaffak Maffy Falay`ı ağırlayan Tunçel Gülsoy hem Amerika seyahatini hem de Maffy`i anlatıyor. » Geçen haftayı Amerikada geçiren Tunçel Gülsoy seyahatini ve programının içeriğini anlatıyor. » Çıkacağı uzun seyahat öncesi programlarını kaydedip yeni yazısını yazan sevgili Tunçel Gülsoy son notlarını okurlarıyla paylaşıyor. » Tunçel Gülsoy bu hafta stüdyosunda iki önemli flüt sanatçısını ağırlıyor; Mihriban Aviral ve Nestor Torres. » Tunçel Gülsoy Ramazan Bayramı`nda dinleyicileri için özel bir program kaydetti ve programında kendisine uzun yıllardır dostu olan özel bir isim Kemal Akgün eşlik etti. » Ülkemizin hepimizi yoran gündeminin yayında caz ile ilgili haberler, olan biten her şeyin yanında daha saf ve güzel duruyor. Tunçel Gülsoy bu hafta her iki gündemi de yazısında ele alıyor. » Yazın en sıcak ve yoğun günleri, Ramazan başladı... Tunçel Gülsoy bu hafta sevgili Bilgen Korzay`ı ağırlarken kaleme aldığı köşesinde de duygularını aktarıyor. » Toplum olarak geçen hafta yaşadığımız üzüntülü günlerde içinden yazmak gelmeyen sevgili Gülsoy bu hafta eline kalemi almanın gerekliliğini hissediyor. » İstanbul Caz Festivali`nden siyasetin koridorlarına, futbol sahalarından dış siyasete kadar her konu Tunçel Gülsoy`un ilgi alanında... » İzleyen herkesin yılın en güzel konserlerinden biri olduğu konusunda hemfikir oldukları » Başta caz olmak üzere haftanın gündemi Tunçel Gülsoy`un notlarında netleşiyor... » Tunçel Gülsoy`un gözlemleriyle açılış gecesinden yansıyan notlar... » Seçimlerle ilgili muhasebesini hala tamamlamayan Tunçel Gülsoy bu haftaya sarkan notlarını iletiyor... » Haftanın yeni programı ve notların arasına düşülen kişisel notlar yeni yazıda yayında... » Haftanın tartışmasız en önemli gündemi aylardır üzerinde fırtınalar koparılan seçimlerdi, geldi çattı ve geçti gitti... Tunçel Gülsoy`a sonuçlar üzerine kendi notlarını düşüyor. » Karadeniz kıyıları, yeşil bir doğa, yaklaşan seçimler ve haftanın konuğu Erdem Helvacıoğlu... » Haftanın konuğu ve gündemi Tunçel Gülsoy`un yorumlarıyla yayında... » Sevgili Gülsoy`un gündemi hepimizin gündemi, hepimizin hayata nasıl baktığıyla ilgili cevapları olan gündem... » Tunçel Gülsoy bu hafta uzun bir aradan sonra ilk kez yine kendi kendiyle başbaşa kaldığı solo programlarından birine imza atıyor ama müzikler Ekinoks Müzik`ten. » Haftanın konuğu, caz üzerine entelektüel ve akademik üretimlerde bulunan maalesef az sayıda kişiden biri olan Yaprak Melike Uyar. » Ayşe Gencer albümü "But Beautiful" ile Tunçel Gülsoy`un konuğu... » Bu hafta stüdyosunda Baki Duyarlar ve albümü `Overseas`i ağırlayan Tunçel Gülsoy köşesindeki yazısında da hem gündemi yorumluyor hem de Duyarlar`ı anlatıyor. » Haftanın konuğu, haftanın gündemi Tunçel Gülsoy`un yeni yazısında... » Tunçel Gülsoy çok uzun bir aradan sonra yeniden köşesinde okurlarıyla buluşuyor... » Tunçel Gülsoy bu hafta Türk cazının tüm dünyada tanınan vurmalı çalgılar ustası, sevgili Okay Temiz`i ağırlıyor. » Radyo Cazkolik ve Evde Çalamadıklarım 1 yaşında... Tunçel Gülsoy bu hafta Feridun Ertaşkan?la sohbet ediyor. » Tunçel Gülsoy haftanın konuğu olarak stüdyosunda Ramazan da Caz etkinliklerinin yaratıcısı ve organizatörü Hakan Erdoğan’ı ağırlıyor. » Haftanın konuğu 40 yıllık birikimini yeni bir albüme çeviren Saygun Arpalı. » Tunçel Gülsoy?un bu haftaki konuğu yeni albümü "Answers" ile Selen Gülün. » Radyo Cazkolik’te Tunçel Gülsoy’un bu hafta konuğu Türk caz müziğinin seçkin bir ismi; Tuluğ Tırpan. » Afyon Caz Festivali`ni yerinde izleyen ve katılan Gülsoy izlenimlerini seçtiği parçaları dinleterek anlatıyor. » Radyo Cazkolik’te "Evde Çalamadıklarım"da haftanın konuğu iyi bir cazsever olmanın yanında hobileri ve merakları ile Selim Solaklar... » Radyo Cazkolik bu hafta Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuvarı içinde açılması hazırlıkları devam eden Caz Ana Sanat Dalı’nın kurucusu olarak Ankara’ya gelen genç caz davulcusu sevgili Emre Kartarı’yı ağırlıyor. » Radyo Cazkolik’te haftanın konuğu Türk caz davulunun usta ismi Can Kozlu. » Radyo Cazkolik’te Tunçel Gülsoy’un 397. programının konuğu cazın genç ve yetenekli davulcularından Ferit Odman. » Radyo Cazkolik’te Tunçel Gülsoy’un konuğu yeni albümüyle gitarist Sarp Maden. » Tunçel Gülsoy uzun zamandır yapmak istediği şeyi gerçekleştiriyor ve kendi kendini konuk ediyor... » Cazkolik 1 yaşında... Bu hafta Radyo Cazkolik’te Tunçel Gülsoy ile Feridun Ertaşkan Cazkolik’in geçen bir yılını, nereden nereye gelindiğini konuşuyorlar... » "Evde Çalamadıklarım"ın bu haftaki konuğu Türk cazının usta ismi Emin Fındıkoğlu. » Tunçel Gülsoy bu programda koç Yücel Kosal’ı ağırlıyor... » Tunçel Gülsoy’un bu haftaki konuğu Buzuki Orhan, Radyo Cazkolik stüdyosunda tümüyle canlı icra edilen bir programla bizlerle... » "Evde Çalamadıklarım" bu hafta Erol Pekcan Özel Anma programıyla yayında. » "Evde Çalamadıklarım"ın bu hafta konuğu yeni albümü "İstanbul Sessions" ile İlhan Erşahin » "Evde Çalamadıklarım"da bu hafta "Güzin Yalın’la Yılbaşı Özel Programı" yayında... » Tunçel Gülsoy’un bu haftaki konuğu Selen Gülün. » "Evde Çalamadıklarım"ın konuğu "Tanıdığım Piyanistler" konseptiyle Kerem Görsev... » "Evde Çalamadıklarım"ın konukları yeni albümleri "Hediye" ile Volkan Hürsever ve Burçin Büke... » "Evde Çalamadıklarım"ın konuğu yeni albümü "Faces & Places" ile Fahir Atakoğlu... » Tunçel Gülsoy bu hafta, Beyaz Nokta Gelişim Vakfı kurucusu Sn. Tınaz Titiz’i ağırlıyor. » "Evde Çalamadıklarım"ın konuğu Mikrop Gramofon’un kurucusu Ahu Ünalp. » "Evde Çalamadıklarım"ın bu hafta konuğu müzikal yaşamına retrospektif bakış açısıyla Ayşe Tütüncü. » "Evde Çalamadıklarım"ın bu haftaki konuğu, geçtiğimiz günlerde çıkardığı yeni albümü "36 mm. Biometric" ile Önder Focan. » Tunçel Gülsoy bu hafta, 19. Akbank Caz Festivali’nde konser vermiş genç ve önemli bir müzisyeni; Cenk Erdoğan’ı ağırlıyor. » "Evde Çalamadıklarım"ın bu haftaki konuğu Radyo Cazkolik?te başlayacak yeni programı öncesi programıma konuk olan sevgili arkadaşım Neşet Topaloğlu... » Bu haftaki konuğumuz Amerika?da yaşayan klasik piyanistimiz Meral Güneyman... » "Evde Çalamadıklarım"ın bu haftaki konuğu caz gitarının ülkemizdeki en saygın isimlerinden, 35 yıla varan müzisyenlik hayatıyla Önder Focan... » Tunçel Gülsoy’un bu haftaki konuğu İstanbul Jazz Center’ın kurucularından, işadamı, müzisyen ve iflah olmaz bir cazkolik olan sevgili Aytek Şermet... » "Evde Çalamadıklarım"ın bu hafta konuğu Türk pop ve caz müziğinin yaşayan en etkili ve güçlü seslerinden sevgili Ömür Göksel.. » "Evde Çalamadıklarım"ın bu hafta konuğu yeni sezon öncesinde Nardis Jazz Club ve Jazz dergisinin kurucusu ve işletmecisi, yayın yönetmeni Zuhal Focan372. program » Bu haftaki konuğumuz, son albümü "Ekho-Efsane Hanımlar" ile SEMA... » "Evde Çalamadıklarım"da haftanın konuğu Volkan Hürsever! » Tunçel Gülsoy, Türk cazının duayeni İlham Gencer’i ağırlıyor... » "Evde Çalamadıklarım" 368. programıyla Radyo Cazkolik’te kaldığı yerden devam ediyor ve ilk konuğu, Feridun Ertaşkan.. » "Evde Çalamadıklarım" bundan böyle Cazkolik’te sürecek... » NTV Radyo’da ki programım "Evde Çalamadıklarım"da bu hafta son kez birlikteyiz...Konuğum Uğural Gafuroğlu... » "Evde Çalamadıklarım" da bu hafta, Meri İzrail ile Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın çalışmaları üzerine bir sohbet gerçekleştirdik... » Bu haftaki programda müzisyen Sumru Ağıryürüyen’in yeni albümü ISSIZ üzerine bir sohbet gerçekleştirdik.. » İlham Gencer ile cazca yaşanmış bir hayat üzerine... » Bu hafta konuğum İsrail'li müzik sanatçısı ve arkadaşım Yinon Muallem... » Evde Çalamadıklarım’da bu hafta YKB yönetim kurulu başkanı Tayfun Bayazıt ile sohbet ettik... » Bu hafta TAV Havalimanları Holding 2008 yılı faaliyet raporunun da içinde bulunduğu "BULUŞMA" isimli albümün öyküsünü Kerem Görsev ve Bengi Vargül’den dinliyoruz... » Bu hafta Ünlü Fransız müzik adamı ve tanınmış Bach yorumcusu Jacques Loussier’den bahsedeceğiz... » "Evde Çalamadıklarım"da bu hafta "Jazz Istanbul 1" albümü ile güzel bir çıkış yakalayan Jülide Özçelik ile birlikteyiz...
Bu içeriğe yapılan yorumlar
Tuncel Bey radyodan sizi hic dinlemedim programanizi bilmiyordum ama yazan parcalari buradada dinleyeleim, olmaz mi?? sevgiler Ergin tunuslu
Ergin Tunuslu / 30.07.2009 17:18:06
selam sevgili dostum. yaptığın programları zevkle dinlemekteyim üstelik birine benide davet ettin. müziğe devam. sevgi ve saygılarımla
RECEP PEHLİVANLAR / 26.07.2009 14:34:12
Reklam İçin Bize Yazın Bizi Arayın
0 216 385 4912
Cazkolik Shop Yeni
Albüm Bülten Üyeliği
Bizi Takip
Edin
Cazkolik.com • Türkiye’nin Caz Takvimi • Günün Albümü • Günün Parçası • Günün Müzisyeni • “Jazz”lı Gündem • Albüm Eleştirileri • Cazkolik Röportajları • Yerli Caz Albümleri Arşivi • Yerli Caz Müzisyenleri Arşivi Cazkolik Yazarları:
• Ali Haluk İmeryüz • Arto Peştemalcıgil • Ayşe Tütüncü • Beliz Hazan • Burak Sülünbaz • Cenk Akyol • Cenk Erdem • Deniz Türkoğlu • Emre Kartarı • Güç Başar Gülle • Güzin Yalın • Levent Öget • Leyla Diana Gücük • Murat Ali Oral • Murat Beşer • Okan Aydın • Salim Zaimoğlu • Sami Kısaoğlu • Sevin Okyay • Tunçel Gülsoy • Turgay Yalçın • Zekeriya Şen

Radyo Cazkolik Servisleri: • Radyo Cazkolik Programları • Radyo Cazkolik Playlistleri • CazFM.com (Online stream radio) Cazkolik Shop: • Yerli & yabancı albümler
   (Yıllara göre)
• Jazz Box Sets • Jazz Collections • Jazz Vinyls • Jazz Books • Ethnic • Classical
Cazkolik.com bir Feridun Ertaşkan Rek. ve Tas. Hiz. Ltd. Şti. hizmetidir. | İletişim için: cazkolik@cazkolik.com | info@cazkolik.com | Tel: 0 216 385 4912

“Jazz, insan ruhunun zaferinin sembolüdür.” Archie Shepp