Güzin Yalın`la Perde Açılıyor 001

Radyo Cazkolik`te yaz yeni bir radyo programıyla başlıyor. Cazkolik`te yazdığı seyahat kültürü yazılarıyla çok iyi tanıdığınız, Cazkolik`te en çok okunan yazıların sahibi sevgili Güzin Yalın ilgi alanlarının yanında ayrıca müzikaller, operalar, operetler, oratoryalar konusunda emsalsiz birikime sahip bir müziksever. "Perde Açılıyor" her ay yenilenen programıyla müziğin sahne hallerine yer verecek. Sahnede anlatılan müziklerin öykülerini Güzin Yalın`ın sesinden dinlediğinizde aslında onları hiç de tanımadığınızı farkedecek ve o eserleri emin olun daha da seveceksiniz. Müziğin sahne hallerine hoş geldiniz.

Radyo Cazkolik / 06 Haziran 2018, Çarşamba

13 Yorum Ekle

Program Hakkında Yapılan Yorumlar

Sayın Güzin Hanım, Programınızı zamanın nasıl geçtiğini anlamadan büyük bir keyifle dinledim. Bu güzel müzikleri hoş ve bilgi dolu paylaşımlarla bizlere aktardığınız için çok teşekkür ederim. Bundan sonraki programlarınızı sabırsızlıkla bekleyeceğim.
Özlem Aşkın Akan / 16.06.2018 23:52:21
Sevgili Güzin, Sahip olduğun bilgi ve birikimleri şimdi de müzik yoluyla bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederiz. İşini her zaman aynı heyecan ve tutku ile yapan bir kişi olarak senden bir çok konuda ilham alacağımıza eminim. Perdenin açılmasını dört gözle bekliyorduk, iyi ki açıldı ve iyi ki artık sahnedesin. Emeğine ve ellerine sağlık. Sevgilerimle, Murat Özdoğan - arşivimden mikrofona
Murat Özdoğan / 06.06.2018 11:52:26

Güzin Yalın Haberleri

- Güzin Yalın`ın Ruhun Gıdası Kitaplar web sitesini incelemek, yayınladığı kitapları takip etmek ve satın almak için lütfen tıklayın.

- Güzin Yalın`ın kaleme aldığı öykülerden oluşan yeni kitabı "Ziyafet" çıktı.

- Güzin Yalın`ın Cazkolik okurları için kaleme aldığı gezi ve seyahat kültürü yazılarını okumak için tıklayın.

- Güzin Yalın`ın Cazkolik playlistlerinde yayına giren "Kadınlar"a dair müziklerini dinlemek için tıklayın.

Güzin Yalın
Takip Et
Güzin Yalın Güzin Yalın Güzin Yalın

Perde Açılıyor Program Arşivi